Byl rok 2016 opravdu tak strašný? Posuďte sami!

O roku 2016 se toho povídá leccos. Většina lidí ho ovšem považuje za špatný, a to kvůli nespočtu atentátů, výbuchů, volbám a dalšího. Byl však rok 2016 opravdu tak špatný, jak se jeví především v médiích?

Na každém šprochu pravdy trochu. Ale jsou tu i ty hezké věci, o kterých se až tak nepsalo. A jelikož se blíží silvestr a Nový rok, je zapotřebí si je připomenout. Ať do Nového roku jdeme alespoň s malým vědomím, že uběhlý rok se vyvedl a že nebyl zas tak špatný, jak se na první pohled zdá.

Tak třeba muž zachránil z festivalu Yulin 100 psů, aby se nestali potravou pro oslavující. Dále nějaký muž upravil svou dodávku tak, že vznikli sprchy pro bezdomovce. Kažý by si přece měl zachovat svou důstojnost.


I ve světě zvířat se toho spoustu událo. Třeba si jedna letuška adoptovala toulavého psa. Ten na ni čekal před hotelem půl roku!

Obrovský dobrý skutek udělali otec se synem, když zachránili kolem třiceti psů, kteří nestihli utéct před záplavami v Texasu.

A na závěr si opravu ukažme, že ten rok 2016 nebyl zas tak zlý! Žena postavila skřínku, kde lidé mohou ukládat potraviny pro ty, kteří to vážně potřebují.
loading...