Čekání na metro se zvrtlo v divoký orální sex!

Každý to určitě zná. Ať jste jezdili do školy nebo do práce, nekonečné čekání na autobus nebo vlak bylo příšerné. Ten pocit nervozity, kdy nevíte jak si urychlit čas je otřesný. Tato dvojice z Bostonu si problém vyřešila po svém.

Jednomu z cestujících se podařilo zachytit tuhle dvojici přímo při aktu. Ta si čekání na metro krátila orálním sexem. Muž zůstal pohoršený a okamžitě si stěžoval na dopravní podnik. Ten s tím ale neměl nic společného a tak moc nepochodil.

Muž, který orální sex objevil se stihl pochlubit i na sociální síti. I když nevíme, k čemu mu to vlastně bude.

"Milý MBTA chápu, že máte finanční problémy a je těžké udržet systém metra prakticky bez peněz, avšak peníze z mých daní by měly spíše putovat na policii, protože nechci stát vedle muže, kterému žena provádí orální sex.

Nejvtipnější je, že mu vůbec dopravní podnik odepsal. Odpověď nás pobavila. Stálo v ní, že místo toho, aby si vyléval srdce na twitteru, měl nahlásit své problémy přímo policii.

Stalo se! Policejní poručík Richard Sullivan vypověděl, že během 20 let své služby nezažil nic podobného, a proto sdělil lidem, ať si uvědomí, že při jejich ukájení je může vidět i dítě.

Zachycený pár je teď obviněn a hrozí oběma vězení na tři roky. Musí se rovněž zapsat do seznamu sexuálních delikventů a jít se léčit. Jak dlouho bude tento pár sexuálně abstinovat nevíme :)

zdroj: infospravy.skloading...