Češi nemohou sehnat práci! V agenturách jsou stovky nabídek

Nepracující si čím dál více stěžují, na nedostatek pracovních nabídek a jak je složité sehnat dobře placenou práci. Kdo chce opravdu pracovat, měl by kromě úřadu práce také oslovit personální agentury, které se pracovními pozicemi jenom hemží. V Česku jich je více než 1 000 a jejich nabídky jsou daleko rozsáhlejší. Než se ale pevně pro některou rozhodnete, určitě si ji předem prověřte. My vám doporučujeme prestižní osvědčenou agenturu Manpower, která pomáhá lidem už 65 let.

Je výhodné pracovat přes agenturu?

Zákon stanovuje stejné podmínky pro zaměstnance jak pro firmu, tak pro agenturu. Žádný rozdíl byste tedy jako cílový zaměstnanec pocítit neměli. V podstatě vás bude zaměstnávat agentura, která bude, odvede sociální a zdravotní pojištění. Pracovat ale budete přímo ve firmě, kterou si vyberete. Jako plnohodnotný zaměstnanec agentuře nic platit nebudete a ani se z vašeho platu nic nestrhává. Budete mít stejnou mzdu, jako ostatní zaměstnanci. Za služby agentury zaplatí až firma, ve které budete pracovat.

Rozjeďte si kariéru snů! Toto jsou nejzajímavější zaměstnavatelé!


IBM - International Business Machines Corporation                          foto IBM @ Patrick H via flickr.com

Chcete pracovat v legendární firmě, která měla podíl na vzniku prvního osobního počítače? Jste „ajťák“ zapálený do práce tělem i duší? Tato práce může být pro vás ta pravá! IBM poskytuje dlouhodobé služby zákazníkům, kterým firma zajišťuje správu systému a sítí. Zákazník by si musel najmout dalšího zaměstnance. Takto je pro ně výhodnější, najmout si přímo outsourcingové služby společnosti IBM.

V roce 2001 bylo otevřeno v Brně v Technologickém parku nové centrum služeb Global Services Delivery Center (GSDC), které se v poslední době dynamicky rozvijí, a otvírá spoustu nových pracovních pozic. V současnost se centrum zaměřuje na podporu a vzdálenou správu zákaznických informačních systémů. Nadchla vás tato mezinárodně známá společnost a rádi byste se dozvěděli, jaká volná místa v IBM nabízí?

Nejstarší internetový obchod Amazon hledá pracovní nasazení

http://www.manpower.cz/images/loga/amazon_sklad.jpgAmerická společnost Amazon.com, Inc. provozuje v Česku logistický areál, který se dokáže s 100 000 m2 vyrovnat největšímu logistickému centru v Evropě. Pro distribuční sklad v Dobrovíz firma obsazuje pracovní pozice pro zánovní projekt. Začněte pracovat v největším obchodě Amazon a odpovězte ještě dnes! Konečně máte možnost si vybudovat svoji kariéru a začít plnit si své sny.


Nejlepším zaměstnavatelem roku 2014 se stala 02 Telefonica

Využíváte některé telekomunikační služby od O2 a jste s nimi spokojeni? Chcete pracovat ve společnosti, která lidem nabízí kvalitní služby? V roce 2014 byla vyhlášena nejlepším zaměstnancem roku v kategorii nad 5 000 zaměstnanců. Na věku nezáleží, pracovat v O2 můžete, ať jste čerstvý student bez praxe, nebo senior v předdůchodovém věku. Neváhejte a pojďte si zlepšit své komunikační dovednosti, bez kterých se v životě neobejdete. Jednou z předních výhod je dostupnost. Za prací nebudete muset daleko dojíždět, protože O2 vlastní po ČR mnoho poboček, ve kterých na vás čekají různé pracovní pozice. Specialista prodeje, specialista technické podpory, konzultant zákaznického centra a mnoho dalších.loading...