Český Harry Potter válcuje internet! Zeman krade kámen mudrců a Babiš se rozpadne na účtenky

Internetem se šíří posledními hodinami video, které z České republiky udělalo zemi čar a kouzel. Mladý kouzelník Harry Potter se v něm musí postavit Albusu Bumbalovi... a zahraje si v něm náš prezident Zeman a premiér Babiš. Kdo by si to nenechal ujít?

Video je opravdu krásně vytvořeno, je vtipné a mnoho narážek na poprvé nestihnete registrovat, takže vám spousty věcí dojde až si jej pustíte opakovaně. 

V internetové scénce jde o to, aby byl kámen mudrců navrácen původnímu majiteli. O to se Harry Potter v Prahavicích snaží.

Ví moc dobře, že cenný kámen má v rukou Miloš Zeman (74), kterého musí porazit. Původní majitel drahocenného předmětu není nikdo jiný než božský Kája (79).

Video z dílny Michala Orsavy si rozhodně nenechejte ujít. Boří totiž český internet a jeho díla mají opravdu úspěch. 

V minulosti se zapsal do povědomí lidí videem, kde Trump letí zachránit Kevina do Prahy. Pamatujete si ?

"Naším cílem je opět pobavit český a slovenský národ. Zároveň se ale také pokusit o parodování naší současné politické situace," říká Orsava.

"Sekundárním cílem je, aby na naše video reagoval pan Ovčáček. Potěšilo by nás, kdyby video viděl i pan prezident Zeman," dodává.

Tým na klipu pracoval ve volném čase osm měsíců. Michal Orsava má s podobnými videi již zkušenosti, v minulosti nechal Toma Hankse objevovat krásy a nástrahy Brna nebo poslal na rozbouranou dálnici D1 Davida Hasselhoffa.

Celou jeho tvorbu najdete na YouTube, kde autor rovněž odkrývá i způsob, jak videa připravuje.loading...