Chcete svaly rychle a hned? Tento kulturista vám poradí jak na to

Portugalský rádoby kulturista, který si přezdívá Valdir se z čista jasna rozhodl, že chce být svalovec. Být mohutný a velký jako Rambo, a to tak... že na železo nesáhne ani prstem. Od narození měl postavu kost a kůže a jeho budoucnost v kulturistice byla nulová. To mu bylo ale fuk a za svým snem si šel dál....

Rozhodl se, že svoje skvělé tělo ukáže v televizi, ať ho přeci jen každý vidí. Chtěl dát vědět světu, že každý může být tím čím chce... třeba se stát i svalovce, jen musí vědět jak na to.

Samozřejmě že televizi zajímalo, jak někdo za tak krátkou dobu dosáhne neuvěřitelných výsledků... když ale přišel do vysílání, vypadal jinak než na fotografiích.

Divákům a štábu se jeho postava ale nezdála, něco jim tu prostě nehrálo. Měli divný tvar a velikost nevypadala absolutně přirozeně.
Svalnatá prsa, bicepsy a hrudní koš. Ovšem předloktí? To vypadalo, jakoby patřilo osmiletému děcku.

kulturista-synthol-Valdir (1).pngV přímém přenose se přiznal za tlaku moderátorky a štábu, že musel sáhnout po steroidech. Jak si mohl vůbec myslet že mu všichni skočí na špek? Všichni přítomný to tušili, že si vstřikuje do svalů injekční stříkačkou synthol, který sval naplní olejem.

loading...