Chlapec přišel o penis! Lékaři mu nadělili 20 cm

Něco takového si nedokáže žádný chlap ani představit. Přijít o svou chloubu bychom určitě nepřáli ani nepříteli!

Stalo se! Tento muž přišel v dětství o svůj penis a až teď se konečně dočkal. Lékaři mu přišili dokonce 20 dvaceti centimetrovou bionickou náhradu. Mohammed Abad má už 43 let. Sex si užije sice až teď, ale jistotu, že mu bude stát až do smrti, má už zaručenou.

Pánskou chloubu mu mezi nohama lékaři vytvářeli poslední tři. Dnes je konečně plně funkční a tak může muž středního věku dohánět to, co za ty léta v mládí prošvihl, protože o penis přišel při příšerné nehodě v 6 letech.

Mohammed Abad, who had his penis sliced off in a horror road accident when he was six, on This Morning

Když byl malý kluk, srazilo ho auto, které ho táhlo ještě půl kilometru za sebou. První operaci o znovuobnovení přirození podstoupil před 3 lety. V té době použili kousek kůže z jeho ruky a postupně začali tvořit penis nový.

Po celé 20cm délce má penis dvě trubičky a jedno tajné tlačítko na varlatech, které když Mohammed zmáčkne, naplní se penis tekutinou a ztopoří se. Po sexu musí zase zmáčknout tlačítko jiné aby se vrátil penis do své normální polohy.

Mohammed je momentálně sám a nezadaný. Poslední operaci podstoupil před měsícem v Londýne, ale už teď je nadšený a těší se, jak to bude dál.

Zdroj: Tvnoviny.skloading...