Chtěl jen masáž, ale masérka se svlékla a začala ho osahávat! Nahlásil ji na policii

Bolí vás celé tělo a sotva se můžete ohnout? Leckdo by vás stejně jako mladému muži doporučil masáž. Ta se ale klidně může během několika minut proměnit o pokus o znásilnění či v katastrofu.

Mladý Josh Burbridge z města Tonbridge se po víkendu a vykalené dlouhé noci plné alkoholu potřeboval uvolnit. Znáte to, prostě jste totálně unaveni, bolí vás hlavu, máte opilecké chutě a žena je to poslední, na co v tuhle chvíli myslíte.

Josh obětoval celých 35 liber (1000kč) za 45minutovou masáž, jenže po jejím skončení musel zajet přímo na policii a nahlásit masérku.

Spokojeně lehl na masážní stůl a čekal, co se bude dít, protože masérka postupně přecházela z jeho hrudi směrem dolů a postupovala k oblasti genitálií a neváhala! Rovnou se Joshe zeptala, zda si přeje masáž i tam.

On to ale nepochopil a očekával profesionální masáž stehen, kterou by si velmi rád užil, avšak masérka si naopak začala hrát s jeho genitáliemi, po čemž byl zaskočen a nevěděl co v tu chvíli dělat.

Josh claims he was indecently assaulted at the Tonbridge massage parlour

Podle grifu, se mu zdálo, že má masérka s masírováním mužských genitálií dlouhodobé zkušenosti a podle pohybů, které s rukama dělala, bylo vidět, že to nedělá poprvé. Josh se zalekl a požádal ji, aby masáž ukončila. K Happyendu nakonec vůbec nedošlo!

Za masáž genitálií si pak masérka vyptala dalších 40 liber navíc! Cože!? Josh se omluvil, že si půjde peníze vybrat do bankomatu.

Namísto toho zašel na policii a masérku nahlásil, takže momentálně bude probíhat vyšetřování a nezbedná masérka si možná příště rozmyslí, do čeho se pustí.

Zdroj: kentlive.newsloading...