Chtěla nová prsa! Při operaci umírala příšernou bolestí

Katya Klementieva z Ruska zemřela během plastické operace. Stalo se takové neštěstí, které by jste určitě zažít nechtěli. Při operaci jí nezabrala anestezie a musela prociťovat každý řez skalpelem. Díky tomu, že bylo její tělo paralyzováno, nemohla to lékařům sdělit žádným způsobem.

Pětadvacetiletá Katya si chtěla nechat zvětšit poprsí! Toužila pouze potom, co má každý druhá žena. Její ňadra byla zdeformovaná kojením a tak chtěla zpět ty pevná, která měla ještě před lety.

http://www.leggilo.net/wp-content/uploads/2015/10/Katya-Klementieva.png

Svému manželovi raději nic neřekla! Letmo před operací mu oznámila pouze to, že jde na jednoduchý gynekologický zákrok. Manžel nevěděl, že ženu vidí naposledy.

Před smrtí prožívala ukrutné bolesti a to jen díky nedbalosti lékařů. Anestezie nezabrala a Katya musela prožívat operaci naživo. Každý řez a každý vpich. Tělo měla paralyzované a tak nemohla ani dít najevo, jak trpí. Šok a neuvěřitelné bolesti podle všeho zapříčinili smrt.

Viktor Markov, plastický chirurg, vypověděl u soudu, že operace prvního implantátu proběhla hladce a bezbolestně. Komplikace dle jeho slov začali až u druhého prsa. Ty vedli ke smrti pacienty.

Rodina zemřelé dostane odstupné v hodnotě 700 000Kč.

Otázka k zamyšlení! Na kolik si ceníte svůj život vy?loading...