Chtěli ho sníst! Usekli mu hlavu, ale kuře pořád žilo...

Na farmě Clary a Lloyda Olsenových se stal asi zázrak! Když se Lloyd vrhl na kuře, které mělo mířit rovnou na pekáč, byl skoro v šoku. Když mu usekl hlavu, kuře stále žilo. Co se dělo pak, netušil ani v nejhlubším snu...

Sekyrou mu uťal hlavu. Sice se kuře chvilku nehýbalo, ale poté se otřepalo a běhalo o 106 jako motor staré škodovky a kráčelo si to po dvorku.

Lloyd si k večeři vybral jiné a tohle bezhlavé odvezl na výzkum do univerzity v Salt Lake City, vzdálené 400km. To už zombie kuře dostalo jméno Mike a to ho už Lloyd začal krmit obilím pomocí lékařského kapátka..

Tamní profesoři zjistili, že sekera minula krční tepnu a vytvořená krevní sraženina zabránila zvířeti vykrvácet. Většina z mozkového kmene zůstala nepoškozena a díky tomu měl Mike možnost žít víceméně spokojený život.

Netrvalo to dlouho a o bezhlavém tvoru se dozvěděla média. Mike se stal během pár dní mediální hvězdou. Farmář ho nechal dokonce pojistit na 250 000 Kč.

Do dnes rodina lituje, že nechali kuře jednoho dne bez dozoru. Když se vraceli z představení, našli Mika bez známek života. Něco mu uvízlo v jícnu a kuře se udusilo.

Mnozí však spekulují, že nehoda byla vůči vysokému pojištění naplánovaná. 

http://style.iprima.cz/sites/default/files/1_421.jpg

http://style.iprima.cz/sites/default/files/2_436.jpg

http://style.iprima.cz/sites/default/files/4_410.jpg

zdroj: viralnova.comloading...