Chyby při používání Sex Dolls, kterých byste se měli vyvarovat

Dnešní realistické panny Sex Dolls jsou na hony vzdálené primitivním nafukovacím pannám z 90. let minulého století. Díky technologickému pokroku současné erotické panny vypadají jako živé a sex s nimi je téměř k nerozeznání od milování se skutečnou partnerkou.

Stejně jako o skutečnou ženu, i o realistické panny je však třeba se řádně starat. Potřebuje náležitou péči a údržbu. Koneckonců, přinese vám mnoho let skvělého sexu, takže si zaslouží jen to nejlepší.

Bohužel se Sex Dolls mohou poškodit. K tomu často dochází v důsledku nesprávného zacházení nebo nedostatečné péče. Zde jsou některé z nejčastějších chyb, které vedou k poškození realistických panen.


Ukládání Sex Dolls při extrémních teplotách

Víme, že je těžké najít to pravé místo pro uskladnění vaší Sex Doll. Většina lidí se snaží skrýt svou silikonovou či TPE milenku před zraky návštěv. Často ji v takovém případě uskladňují ve sklepě, v garáži či na půdě. Tato místa bohužel bývají často velmi horká, velmi chladná nebo vlhká. Buďte proto opatrní a v místech s extrémní teplotou či vlhkostí panny neskladujte. To platí zejména pro panny z TPE, který je méně odolný vůči teplu a vlhku než silikon.


Používání olejových lubrikantů

Jak TPE, tak i silikonové panny reagují velmi špatně s oleji. Ty mohou poškodit pokožku Sex Doll a způsobit žluklý zápach. Při sexu proto vždy používejte lubrikanty na vodní bázi. Pokud používáte make-up, vyhněte se mastným výrobkům. V případě pochybností otestujte všechny produkty na malém kousku kůže na skrytém místě panny.

K tomu, aby vám vaše Sex Doll přinášela potěšení ještě hodně dlouho, nemusíte provádět žádná mimořádná opatření. Stačí základní údržba, pečlivé čištění a vyvarování se základních chyb. Poté vám vaše silikonová milenka bude moci přinášet potěšení po mnoho dalších let.loading...