Čínské nemocnice zavádějí automaty pro dárce sperma

Tak tohle je masakr! Jasné je, že jinou zemi než Čínu by tato vychytávka nenapadla. Čínská nemocnice v Nanjingu, hlavním městě provincie Ťiang-su, zavedla nový vychytaný stroj pro darování sperma. Všichni chlapi pozor! Přístroj je vybaven automatickým odsáváním, takže pokud už jste někdy někdo byl darovat... víte asi jak choulostivá situace to je. Přichází budoucnost technologií, usnadňující nám namáhat ruce! Nezašli ale šikmoocí sousedé příliš daleko?

Celé darování sperma probíhá bez námahy! Stroj je vybaven masážním "potrubí", připomínající ženský pohlavní orgán, které si lze nastavit tak, aby vám vyhovoval podle výšky. Pro ty, kteří se na to prostě necítí, přístroj je vybaven LCD obrazovkou! Můžete si spustit na SD kartě třeba nějaké oblíbené P video.

Ředitel urologického oddělení nemocnice tvrdí, že je stroj navržen tak, aby bylo sperma získat co možná nejpohodlněji a nejrychleji. Nám snad přijde, že se Číňané chovají jako dobytek. Je pěkné, jak spermabanka myslí na svou klientelu! Ale přijde nám, že z nemocnice vytvořili jeden velký kravín, kde se nechávají lidi dojit podobně, jako krávy!
loading...