Čistila si zuby uhlím! Takhle její ústa vypadala po 7 dnech

7 dní si žena z fotografie čistila zuby uhlím! Ano, nezbláznila se, ale pouze chtěla, aby její zuby byly o odstín bělejší.

Takto vypadala její ústa během kůry, kterou absorbovala celých 7 dní. Někomu by se z toho udělalo možná špatně a při představě, že si na zubní kartáček nasypete uhlí, by toho ihned nechali.

Některé z doporučovaných metod, které najdete na internetu, na vás fungovat nemusí. Každý je indivuduální a bělení zubů není pravidlem, které by vždy fungovalo na každého člověka úplně stejně.

Většinou vás překvapí, že ty nejabsurdnější, nejsložitější a nejdražší metody jsou ty, které opravdu fungují. Jak ale dopadla tato žena? Pořídila si speciální kapsle vyrobené z dřevěného uhlí, které slouží k bělení zubů.

Zajímavý nápad se rozhodla celý průběžně zaznamenávat a postup později zveřejnit. Fungovalo to? Na celý proces a taky výsledek se teď můžete podívat.

<u>What Is Activated Charcoal, And Why Is It Good For Your Teeth?</u>

<u>How To Use Activated Charcoal To Whiten Teeth</u>

<u>The Experiment</u><br>Before


DEN 1.

Day 1


DEN 2.

Day 2


DEN 3.

Day 3


DEN 4.

Day 4

"Čtvrtý den jsem doufala, že uvidím nějaký pokrok. Pokud tam nějak byl, nevšimla jsem si ho. Je mi jasné, že tato metoda potřebuje čas a že neexistuje žádná záruka, že můj experiment bude úspěšný, ale trochu jsem znejistila, že jsem ani nepatrnou změnu nezaregistrovala."


DEN 5.


DEN 6.

Day 5

Day 6


DEN 7.

Day 7

A co na závěr? Odstín je o trochu bělejší... Možná kdybych to vydržela déle, byl by výsledek lepší. Samozřejmě jsem doufala, že tento experiment bude mít na konci jednu z nejlepších fotografií "před" a "po", kterou internet nikdy neviděl. Bohužel to nebylo nic světoborného. Nicméně řeknu, že zkušenost byla celkově příjemná a že mé ústa jsou o hodně čistá. Uhlí také neutralizovalo můj dech více, než jsem si myslela.


Vliv potravin na zbarvení zubů:

Kromě pravidelné prevence, tedy čištění zubů a návštěvy zubaře, vám v dosažení krásně bílých zubů pomůže omezení konzumace některých potravin.

Například červené víno a káva, dále byste měli omezit kouření a do své stravy přidat ovoce a zeleninu, jelikož ta zuby částečně očisťuje.

Zdroj: the-daily-llama.comloading...