Zdroj: Youtube.com
15.07.2017 by Rudolf Hasák

Dálnici pokryl nechutný sliz! Náklaďák naboural 5 aut a úhoři létali vzduchem

nehoda, sliz, dálnice, nákladní vůz, nemohl zabrzdit, úhoř, zvířata, masakr

Tohle není aprílový žert, ale další EXTRÉM ze světa! Pokud patříte k ochráncům zvířat a lidem, kteří bojují za svobodu čtyřnohých stvoření, chcete-li se vyhnout psychickým problémům doprovázejíc vás do konce života, raději si zakryjte oči a nenápadně sjeďte myší na křížek do rohu prohlížeče.

Vybavujete si, když jste jeli naposledy autem po dálnici? Přemýšleli jste někdy nad tím, co všechno ty náklaďáky a kamiony vezou?

Nikdy mne však nenapadlo, že by někdo převážel živé úhoře. Nechutné slizké zvíře, připomínajíc pánský rozmnožovací orgán na 5 písmen.

Nehoda nákladního vozu, který můžete vidět na fotografiích pořízených z místa nehody, byla děsivá! Úhoři doslova létali vzduchem!

Vůz si to pelášil po dálnici 101 v zátoce Depoe v Oregonu, když se najednou náklaďák splašil a řidič Salvatore Tragale jej nemohl zastavit.

Celý náklad, třináct kontejnerů plných úhořů (dohromady 7,5 tuny slizu), vyvrhl po celé silnici.


Nikdo neutrpěl vážná zranění, pouze ostatní automobily zúčastněné dopravní nehody byly nepatrně nabourané a jako bonus i trošku slizké.

No, stát se to mě, nechtěl bych to rozhodně čistit... Na videu je také vidět, že úhoři byli rozhodně ještě po nehodě živí. Zkuste se vžít do role řidiče!

Když do váz narazí náklaďák a zatopí vám interiér úhoři... To nechcete. Doufáme jen, že měli všichni solidní pojištění a sakra dobrou náladu.

Komentáře