Další učitelka znásilnila studenta! Víte kdo učí vaše děti?

Další učitelka, která své sexuální choutky neudržela na uzdičce. Caroline Berriman z britského Manchesteru svedla teprve patnáctiletého chlapce, který bude traumatizován po celý svůj život.

Patnáctiletý žák měl problémy ve škole s matematikou, ze které téměř propadal. Učitelka podle policie kontaktovala mladíka na sociální síti Facebook, ten ji dal své číslo a tak se Caroline nabídla, že ho bude doučovat matematiku.

Doučování se ale zvrtlo v sexuální rodeo, které přešlo v pětiměsíční vztah plný sexu. Sexuální dračice ze školy doučovala chlapce v úplně něčem jiném, než se původně domluvili. Mladík chodil za učitelkou pravidelně a nikomu to nebylo podezřelé.

Okolí na to začalo pomalu reagovat a tak byl patnáctiletý dorostenec nucen vše ukončit. S tím se Caroline nemohla smířit a tak si vymyslela, že je s chlapcem těhotná. Tím mu podle jeho slov, které sdělil ve výpovědi policii způsobila doživotní trauma.

Teenager se se vším svěřil svému bratrovi a ten ho prásknul svým rodičům. Sexuální deviantka skončila před soudem a dostala za doučování sexuální výchovy 250 hodin veřejně prospěšných prací, dvouletou podmínku a zákaz výuky mladistvých.

Co si myslíte vy? Byl rozsudek oprávněný?
loading...