Dejte na pizzu cokoli, přál si policista. Dostal ji s drogou

Policista, kterému bylo jedno, co v pizze bude, se přiotrávil. "Vypadal v pohodě a řekl, ať dám na pizzu, co chci," hájí se teď majitel restaurace.

V Izraeli ve městě Holon zatkla policie majitele restaurace. Důvod je vážně kuriózní. Majitel restaurace nasypal policistům na pizzu drogu. Nicméně policista, který ji objednával, vyloženě řekl, dejte tam co chcete.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/ec/Cannabis_Plant.jpg

Majitel restaurace, který pizzu připravoval se teď hájí tím, že mu to policisté vlastně dovolili. Bylo jim jedno, jaké přísady na pizzu použije. Dal tam to, co ho napadlo. Dva policisté měli závažné zdravotní problémy! Závratě, zvracení a otřesy. Byly převezeny do nemocnice. Laboratorní testy prokázali, že byly předávkování drogou zvanou jako  Mr. Nice Guy. Je to vlastně vyšlechtěný druh marihuany, ale vhledem připomíná více koření.

Majitel pizzerie se ke svému činu přiznal. "Věděl jsem, že byla pro policisty, ale ten chlap, se kterým jsem telefonoval, zněl dost v pohodě a řekl mi, abych na pizzu dal co chci."

Místo oregana, které se většinou používá na posyp dal tedy Nice Guye. Izraelská policie celý případ vyšetřuje jako závažný. Majitel pizzerie si tak zadělal na dost závažný problém. U soudu bude policie požadovat uzavření podniku, kvůli ohrožení veřejného zdraví.

Mr. Nice Guy je podle časopisu Haarec v posledních letech velmi oblíbenou drogou. Zhruba před rokem izraelská policie zajistila v jihoizraelském městě Beerševa asi 3,5 tuny chemikálií používaných k její výrobě.loading...