DĚSIVÁ BESTIE! Vědci objevili ve Španělsku dvouhlavého žraloka

Kdo by neměl panickou hrůzu ze žraloků? Děsí nás již od mladého věku z filmových krváků, kde žraloci nemilosrdně zabíjí vše živé, co se jen v moři pohne. Viděli jste určitě film Čelisty, který je pouhým výplodem fantasie scénáristy, ale tento dvouhlavý žralok bělavý, kterého vidíte na fotografii je REAL.

shark-1

Neobvyklé zvíře, je unikátním objevem Španělských biologů, kteří začali pátrat po dalších, jakmile se jim nedávno podařilo vyfotografovat tento jedinečný exemplář. Kdo by to řekl, že existuje žralok s dvěma hlavami dvěma žaludky a dokonce i dvěma srdci.

shark-2

Přestože je to málo pravděpodobné, obávají se vědci, že v moři už plavou tisíce vajíček tohoto nebezpečného zvířete. Nechceme raději pomyslet, co by se stalo. První embryo dvouhlavého žraloka nalezli v západním Středomoří. Jedinou útěchou biologů je fakt, že se děsivá stvůra pohybuje jen v hlubinách a ne u břehů. Až pojedete na dovolenou do Španělska, vzpomeňte si na tento článek a zůstaňte raději v blízkosti pláže. Potkat to... je představa hrozivá!
loading...