Zdroj: Youtube / ilustrační foto
22.02.2017 by Rudolf Hasák

DĚSIVÁ BESTIE! Vědci objevili ve Španělsku dvouhlavého žraloka

žralok, mutace, bestie, masakr, dvouhlavý, dvě hlavy, zvířata

Kdo by neměl panickou hrůzu ze žraloků? Děsí nás již od mladého věku z filmových krváků, kde žraloci nemilosrdně zabíjí vše živé, co se jen v moři pohne. Viděli jste určitě film Čelisty, který je pouhým výplodem fantasie scénáristy, ale tento dvouhlavý žralok bělavý, kterého vidíte na fotografii je REAL.

shark-1

Neobvyklé zvíře, je unikátním objevem Španělských biologů, kteří začali pátrat po dalších, jakmile se jim nedávno podařilo vyfotografovat tento jedinečný exemplář. Kdo by to řekl, že existuje žralok s dvěma hlavami dvěma žaludky a dokonce i dvěma srdci.

shark-2

Přestože je to málo pravděpodobné, obávají se vědci, že v moři už plavou tisíce vajíček tohoto nebezpečného zvířete. Nechceme raději pomyslet, co by se stalo. První embryo dvouhlavého žraloka nalezli v západním Středomoří. Jedinou útěchou biologů je fakt, že se děsivá stvůra pohybuje jen v hlubinách a ne u břehů. Až pojedete na dovolenou do Španělska, vzpomeňte si na tento článek a zůstaňte raději v blízkosti pláže. Potkat to... je představa hrozivá!


Komentáře