Děvčátko žilo jen 74 minut! Stala se nejmenší dárkyní orgánů

Emma Lee a její manžel spolu čekali dvojčata! Moc se těšili, až se rozroste jejich budoucí rodinka. Lékaři jim ale oznámili nehezkou zprávu, jedno z dvojčat na tom bylo po zdravotní stránce špatně.

Lékaři rodině nedávali velké šance na přežití! Nikdo ale nečekal, že vše bude jinak. Z počátku Leeovi počítali s tím, že se jedno může narodit mrtvé. Lékaři se zeptali, zda v tom případě, mohou počítat s tím, aby se tělíčko při nešťastné události stalo dárcem orgánů. A tak se stalo.

Obě děti se narodili živé a to slabší děvčátko bohužel přežilo pouhých 74 minut. Rodiče jí dali to nejkrásnější jméno, které mohli. Hope (naděje) se stala symbolem naděje pro život jiných dětí a zároveň je nejmladší dárkyní orgánů ve Velké Británii.

1.jpg

Zdroj foto: mirror.co.uk

Z dvojčátek přežil jen chlapeček, kterého pojmenovali jménem Josh. Sice rodina stále truchlí kvůli Hope, ale za nešťastnou událost nemohou a to, že darováním orgánů možná zachránili více než jeden dětský život, jim karma oplatí několikanásobně. Rozhodli se správně a udělali dobrou věc.

Emma-and-Andrew-Lee-with-baby-Josh.jpg
Zdroj foto: mirror.co.uk
loading...