Díky tomu že vypadá jako Glum, se stala modelkou!

Znáte šestadvacetiletou modelku  Melanii Gaydos? Stala se populární a úspěšnou ve svém oboru díky genetické vadě. Vzácná genetická choroba ji znetvořila tělo! Vypadávají ji vlasy, zuby a nehty.

Většina lidí s touto poruchou se nedokážou se svým handicapem vypořádat, protože nejsou pro své okolí zrovna atraktivní. U Melanie nic takového neplatí, ta se stranou nedrží... ba vzala šanci za pačesy a rozhodla se své nemoci využít pro svůj prospěch.

Dokázala se stát úspěšnou modelkou a to v takové míře, že jí zná dokonce i zpěvačka Miley Cyrus (22).

Už od mala měla Melanie představu o tom, jak vystoupí v nějakém světoznámém celovečerním filmu, nebo se ukáže alespoň na billboardu. Když studovala umění, tak se nechala přemluvit na zkoušku modelingu a světě div se...

Dokázala v sobě najít něco, co nikdo jen tak nemá. "zkouška modelingu mi pomohla pochopit, že jsem jediným člověkem na světě, který vypadá jako já a v tom je ten potenciál," tvrdí dívka, která si do životopisu může přidat zmínku o spolupráci na videoklipu s kapelou Rammstein,

Konečně dospěla a dnes ji už nevadí ani to, že je jiná než ostatní. Melanie musela podstoupit 40 operací. Několikrát přemýšlela dokonce i o sebevraždě. Převážně když byla malá a rodiče závislí na alkoholu ji týrali.

"Hodně lidí se mě ptalo, jak dokáži jíst bez zubů. Já jsem odpověděla že i lidé bez nohou běhají maraton. Je to jen o úhlu pohledu, " vysvětluje Melanie.

Zdroj fotografií: Facebook.com


loading...