Dilda místo mečů? Šílená pouliční bitka se sexuálními hračkami

Asi si teď myslíte že v redakci sedí tlustý nadržený puberťáci! Tak to jste sakra na omylu, protože tento článek není o žádném grupáči! Né jen tak obyčejná bitka se stala v New Yorku minulý týden.

Jeden chlápek chtěl upozornit na to, že drastický nedostatek prevence pohlavně přenosných nemocí ničí lidstvo. Uspořádal akci, která se každému vryla do paměti. Nebojte, ani vy na ni nezapomenete :D

Jestli ale lidé po tomto dnu zapamatují, že si mají dávat při sexu s málo známou osobou bacha, to je věc druhá. Alespoň se o to pokusili! Pořadatelé akce rozdali během akce 10 000 kondomů a to i přesto, že jim tamní úřady akci za boj proti pohlavním chorobám nepovolili.

Účastníci dildobitky byly rozděleni do dvou týmů! Jedni bojovali za modré a druzí za červené vibrátory. Zúčastnilo se mnoho lidí, do obou týmů bylo rozděleno 4 000 erotických pomůcek. Pak se do sebe všichni pustili hlava nehlava.

Bez pravidel by se souboj neobešel. Byla jednoduchá a jasná: žádné rány do obličeje, žádné zásuny a žádné nepovolené pomůcky.

Pořádný souboj začíná v 6. minutě...

loading...