Dítě tahala na vodítku nahé po ulici! Pravděpodobně vyvázne bez trestu

Můžeme jí pojmenovat pracovním názvem Matka roku! Žena z Filipín podle všeho týrala své díte, které tahala nahé na vodítku po ulici, nutila ho jíst psí žrádlo a navíc si ho v té největší bídě fotila a sdílela na sociální síť Facebook. Těžko říci, jaké hrůzostrašné věci mu prováděla mimo fotoaparát... možná je lepí, že to vědět nebudeme.

Kdo by sakra byl schopen udělat něco podobného? Lidská bytost by k takovému to chování nikdy neklesla! Chlubit se tím na internetu? Tím se sama odsoudila a tak není divu, že jí napsalo tisíce lidí vulgární a příšerné komentáře, které si podle některých dokonce zaslouží!

Naštěstí si toho všimla irská aktivistka z Dublinu, zapojená v boji proti týrání děti Lurleen Hilliard (46), která okamžitě jednala a možná díky ní, je toto malé dítě stále naživu. Zkontaktovala patřičné úřady, které neotálely a ihned jednaly.

Sickening: Child abuse campaigner spotted the footage from the Philippines and got in touch with law enforcement in the US, who passed the information on to their Filipino counterparts

„Jenom jsem projížděla Facebook a najednou jsem to viděla. Nejdřív jsem byla naštvaná, doslova se ve mně vařila krev. Tohle nemůžeme nechat jen tak.Pokud dovolíme takovou úroveň týrání, kdy rodiče dávají ještě fotky na Facebook, jen aby zvýšili zájem o svoji stránku, tak to v podstatě podporujeme,“ říká Lurleen.

Filipínské úřady jednali rychle a dítě krkavčí matce ihned odebraly. Ovšem jediné, co lidi teď trápí je, zda bude potrestána i matka, která se o dítě nelidsky starala, týrala ho a ještě z toho měla srandu.

Justice: The mother was arrested and her child taken into care after police were alerted to these vile pictures

Veřejnost se obává, že žena vyvázne bez jediného trestu, neboť její manžel pracuje ve filipínské vládní agentuře, ve které má celkem vysokou pozici.

Lurleen, která vše ohlásila a dítě zachránila, se dobrovolně ujme toho, aby žena byla řádně potrestána za to, co napáchala na bezbranném lidském životě.

„Budu na to dávat pozor a pořád vyvíjet tlak na to, aby ji obvinili, protože tohle prostě není možné.“, řekla poté, co se dozvěděla, jak se věci mají.

Takže mi nyní jen doufáme, že je dítě už v dobré péči a krkavčí matka dostané trest úměrný svým činům, které napáchala.

Lidé reagují různě...

Zdroj: evoke.ieloading...