Dívka (21) se bránila zuby nehty! Pokus o znásilnění se nekonal

Jednadvacetiletá britka dostala od policie cenu za statečnost. Ubránila se zvrhlému pokusu o znásilnění v South Yorkshire. Při pohledu na stav útočníka můžeme říci, že ten na svůj pokus o útok jen tak nezapomene. Dívka se v sebeobraně sakra držela a násilníkovy podala pěknou nakládačku.

Johnathon Holmes (35) sledoval svou oběť asi 1km, než se na svou vybranou oběť vrhl a stáhl ji do křoví se slovy "Tohle si užiješ". Ale že Holmes narazí zrovna na takovou mlátičku, nečekal. O znásilnění Informoval deník Daily Mirror.

Statečná dívka se bránila tím jediným, co měla po ruce. Mlátila ho klíčky od bytu a mířila přímo na obličej. Za to, jak se vypořádala s pachatelem si zasloužila cenu za statečnost.

sex attacker Johnathon Paul holmes

zdroj:mirror.co.uk

"Během tohoto vyšetřování jste prokázala obrovskou odvahu, Váš zákrok, který bezpochyby vedl k překažení snahy útočníka pokračovat v násilí a Vaše detailní výpověď této traumatické události, vedla k zatčení, odsouzení a uvěznění velmi nebezpečného kriminálníka," uvedl policejní šéf Scott Green.

Muž trávil pozorováním kořisti celé odpoledne. Stálo mu to za to? Kdyby si ale vybral oběť jinou, mohlo to skončit úplně jinak. Naštěstí se nejmenovaná dívka bránila zuby nehty, mlátila ho klíči a volala o pomoc.

Útočníka zastavil až dva kolemjdoucí, kteří ženu uslyšeli. Násilník se dal ihned na útěk a při skoku ze zábradlí se poranil. Do příjezdu policie uprchnout již nestihl a tak byl odsouzen k odnětí svobody na 4,5 roku.
loading...