Dívka porazila obří nádor. Lékařům nazpívala píseň, která se stala hitem

Lyra Coleová (6) nazpívala písničku, kterou věnovala Výzkumnému centru nádorů na mozku, jehož lékaři jí jako šestiměsíční holčičce zachránili život.

Píseň od šestileté holčičky se okamžitě dostala mezi nejstahovanější písně na zahraničním webu.

Bylo to těžké období! Už po narození, rodina malé Lyry prožívala nejhorší dny života. Holčička měla zdravotní problémy a lékaři hned nedokázali zjistit příčinu. Rodiče s ní chodili od lékaře k lékaři! Nemoc byla záhadou, všichni tvrdili, že má "jen" virózu.


Zdroj: www.bbc.com

Naděje umírá poslední

Rodiče už ztráceli naději. Dokonce to vypadalo, že se pomoci nedočkají. Naštěstí to přišlo, jako rána z nebes! Holčičce pomohli až ve zmíněném odborném specializovaném ústavu. Její máma Ellie pro BBC uvedla, že Lyře našli nádor o velikosti pomeranče.

Doktoři z Výzkumného centra nádorů našli na mozku holčičce nádor, který vyoperovali, a tak ji zachránili život. Dnes je dívence šest let. Je zcela zdravá, chodí už do školy a dokonce dva roky vystupuje s kapelou, ve které hraje a zpívá.

Lyřina máma údajně vždy věděla, že chce celému týmu jednoho dne ještě dodatečně poděkovat.


Zdroj: www.bbc.com

Rodiče tak vymysleli kreativní způsob sbírky peněz. Malá zpěvačka přezpívala známou píseň s názvem When A Child is Born (Když se narodí dítě), která patří kapele Boney M. Holčičce pomáhala její teta Jessie."Když jsme píseň v Londýně s rodinou natáčeli, věděli jsme, že ji k tomuto účelu použijeme," řekla teta.

Peníze věnují lékařskému ústavu, který jí zachránil život. Vzhledem k tomu, jak velkým se píseň stala hitem, zřejmě přispějí na další výzkum slušnou částkou.loading...