Dívka porodila při hraní her, nezastavilo jí ani dítě, visící za pupeční šňůru

Mladá dívka z Číny měla před porodem. V noci navštívila internetovou kavárnu, kde spolu s dalšími hráči hrála počítačové online hry. Malé novorozeně porodila na toaletě!

Mladá Číňanka, se týž večer pohádala se svými rodiči. Utekla z domova a neměla kam jít! Ten večer jí někdo ukradl kabelku. Přestože ještě nevěděla, že se dítě rozhodně ten den vyjít na svět, zachovala se příšerně.

Spolu s kamarády navštívila počítačovou hernu, kde měla v plánu trávit celou noc. Neměla kam jít, o peníze na hotel jí obrali! V internetové kavárně čekala na svého přítele. Nedočkala se!

Dřív než přišel, jí přepadli příšerné porodní bolesti. Odběhla na toaletu, kde porodila bez pomoci lékařů, krásnou zdravou holčičku.

Narodila se jí zdravá holčička Foto:

zdroj: style.iprima.cz

Lidé slyšeli dětský pláč! Ihned se běželi podívat co se děje. Číňanka tam ležela v kaluži krve s miminkem. Sebrala se a aniž by se opláchla od krve, odešla i s pupeční šňůrou zpět ke stolu a věnovala se opět hrám, jako by se nic nestalo.

Lidé jen stáli s otevřenými ústy a zavolali záchranku. Mladá Asiatka i se svou dcerkou byla odvezena do nemocnice na vyšetření. V šoku podle svědků nebyla. Hlavně že jsou obě v pořádku!

Média bohužel neprozradila, o jakou online hru se jednalo.

Číňanka porodila v internetové kavárně - Obrázek 2 Foto:

zdroj: style.iprima.czloading...