Dívka provozovala sex s pitbulem a fotila si selfie

Teprve 18 let stará dívka provozovala nechutné sexuální hrátky se psem u své babičky. Pitbula nutila k orálnímu sexu a u toho si fotila selfie.

K příšernému zneužívání čtyřnohého bezbranného psa se dopustila osmnáctiletá Ashley Millerová z Floridy. Ta byla obviněna ze zoofilie a týrání zvířat. Jasné důkazy, které policie našla v jejím telefonu svědčili proti ní. Nechutné selfie a orální sex se zvířaty. Millerová nic netajila a ke všemu se přiznala. Uvedla do výpovědi, že vycvičila svoji fenku "2face", aby ji lízala vagínu. Ačkoliv by fenka věděla co dělá, byla naučená na to, že za provedení výkonu dostane pamlsek.

K orálnímu sexu ji přinutila minimálně 40x v usedlosti u své babičky. Prováděla to tak, že se vždy zamkla v místnosti, aby ji nikdo nevyrušil a jela. U tohoto zvrhlého jednání se fotila mobilním telefon. Chyba, protože fotografie ji usvědčily.

Kriminální policie prozradila, jak to prováděla. Vždy svému psovi strčila čumák do její vagíny a pes automaticky začal dělat to, co ho naučila. Na druhou stranu, odsouzená dívka se psa sexuálně nikdy nedotkla. V jejím mobilu bylo dostatek důkazů, kdy nejméně 17 fotografií bylo označeno za zoofilii. Pes podle veterinářů neutrpěl vážné zdravotní problémy. Jak byste ji potrestali? Dívka má více štěstí než rozumu, fenka jí klidně mohla pokousat víte kam.

Nyní je propuštěna na kauci a přes soud usedne 14. července.
loading...