Zdroj: Zoe Campbell
06.03.2015 by Rudolf Hasák

Dívka se ztratila! Ptala se na cestu, pokáždé jí znásilnili

znásilnění, sex, alkohol, ztracena

Čtyřiadvacetileté dívka, která nechce být jmenována, se ztratila, když se vracela z grilovačky. Pokaždé když se zeptala kolemjdoucího na cestu, znásilnil jí. Byla tak lehká nebo příliš sexy?

Norská turistka byla na výletě v Londýně u svých přátel na oslavu barbecue. K oslavě samozřejmě patří i alkohol, kterým nešetřila.

Opilá si to namířila přímo do svého hotelu, kde byla ubytována. Po cestě jí znásilnili nezávisle na sobě dva muži, když se jich ptala na cestu.

První z nich byl údajně Marius Stakele, kterého oslovila na letišti. Dívka si myslela že je na železniční stanici Canning Town a žádala ho o pomoc. Doprovodil ji tedy k nadjezdu a tam ji násilím přivedl za zeď, kde ji znásilnil brutálním způsobem.

Turistka znásilnění nahlásila na policii, kde se z testu DNA zjistilo, že ji před Stakelem znásilnil ještě někdo. Dívka byla v té době tak opilá, že si to vůbec nepamatovala.

Při vyšetřování policie zjistila, že před Stakelim ji znásilnil ještě někdo. Hodinu před tím se ocitla ve čtvrti Dagenham, kde se opět ptala na cestu. Tentokrát hlídače stavby 39 letého Aftaba Mohammeda. Ten ji samozřejmě taky znásilnil a hned ve služebním voze.

Vše zachytili bezpečnostní kamery na stavbě! Bez nich by se nepřišlo na to, kdo byl první násilník. Vše bylo potvrzeno testy DNA. Mladá dívka prohlásila, že už nikdy nebude pít.

Komentáře