Dívka z Norska tvrdí, že není člověk ale kočka

Tato dívka z Norska je neobvyklý exemplář, který jsme tu ještě neměli. Sama o sobě tvrdí, že se měla původně narodit jako kotě. Je tomu opravdu tak, a opravdu v minulém životě byl její otec kocour?

"Opravdu jsem kočka, která bohužel není ve správném těle," říká dvacetiletá Nano.

Dvacetiletá dívka Nano z Osla v Norsku se se svou úchylkou netají. Od svých šestnácti let si myslí, že se narodila ve špatném těle. Nosí připínací ocásek, špičatá ouška, leze po čtyřech, syčí na psy a dokonce tvrdí, že i ve tmě dobře vidí. My jí to samozřejmě všichni věříme, neboť zázraky se dějí každým dnem.

Dokonce má svého čtyřnohého kočičího kamaráda, se kterým si povídá kočičí řečí (mňouká). Nano by nejraději zůstala kočkou do konce svého života! Psychologové si myslí, že je dívka prostě poblázněná a do dospělosti z toho vyroste.


„Jsem kočka, je to naprosto jisté. Začala jsem totiž z ničeho nic vrnět a mňoukat. Být kočkou je velká výhoda. Můžete prospat celý den kdekoli se vám zachce a máte skvěle vyvinuté všechny smysly. Slyším mnohem lépe než běžní lidé. Můžu se soustředit na věci, které nejsou ostatní schopni slyšet,“ říká kočičí dívka.


Nano-the-cat-girl4loading...