Do kin míří dokument o životě PAULA WALKERA! Kdy bude premiéra?

Fanoušci několikadílného filmu Rychle a zběsile POZOR! Můžete se začít těšit na dokument o zesnulému herci Paulu Walkerovi, který se brzy objeví na filmových plátnech.


Walker zemřel tragickou smrtí již v roce 2013 při dopravní nehodě. Jako by to bylo dnes, co smutná zpráva zasáhla tisíce fanoušků a ti na něho jistě nezapomněli! V Česku se dokonce každým rokem koná na počest tuning sraz a automobilový závod.

Dokument si vzal na starost uznávaný režisér Adrian Buitenhuis, který prohlásil, že dokument bude obsahovat rozhovory s mnoha Paulovými hereckými kolegy a přáteli.

V dokumentu nebude chybět vzkvět jeho kariéry, osobitá láska ke světovým oceánům nebo zásluha na obnovu Haiti po ničivém zemětřesení.... takže se bude na co těšit.

Co už asi víte, Walker zemřel při automobilové nehodě ve věku 40 let. Fanoušci  série filmů o závodech a tuningu Rychle a zběsile ho znali hlavně jako Briana O"Connera.

Jeho dcera, které tehdy bylo 15 let, založila nadaci, která i po Paulově smrti dále podporuje boj za ochranu oceánů a volně žijících živočíchů.

Dokument s názvem Jsem Paul Walker bude zpřístupněn prostřednictvím sítě Paramount již tento rok. Těšíte se?

Zdroj: mafiacinema.cz / Osm Statečných

Paul Walker zemřel na sedadle spolujezdce v Porsche Carrera GT. A v roce 2017 se objevily nové okolnosti jeho smrti...

Mohl žít? A jak se mohlo stát, že Roger Rodas, řidič Porsche, jeho kamarád, ale taky zkušený závodník, havaroval v rychlosti 160 km/h, což je sice víc než bylo na inkriminovaném úseku povolené, ale zároveň to pro Carreru GT není žádná šílená rychlost.

Přestože byla nehoda důkladně vyšetřena a závěr vyšetřování je jasný, tedy havárie v důsledku nepřiměřené rychlosti, při které auto narazilo do sloupu veřejného osvětlení a začalo hořet, tak se objevují nové skutečnosti...


Zdroj: Mafiacinema.cz / Do hlubiny

Tou nejdůležitější a bohužel nejsmutnější věcí je, že zatímco řidič auta Roger Rodas zemřel při samotném nárazu auta, tak Paul Walker v autě uhořel.

Právník Craig McClellan, který zastupuje rodinu v soudním sporu s Porsche, dokonce řekl: „Měl zlomená žebra, ruku a klíční kost. Kdyby se mu povedlo dostat z auta ven, byl by dnes mezi námi,“


Rekonstrukce nehody přitom prokázala, že auto začalo hořet až minutu po nárazu.

„Carrera GT je auto náročné na ovládání, nemělo by jezdit po normálních silnicích. Horší však je, že konstrukce jeho bezpečnostních pásů je špatná, a že umístění palivové nádrže je nevyhovující,“ doplnil McClellan.

Jedno je jisté! Mladý život nadanému herci už nikdo bohužel nevrátí! RIP

loading...