Dojemné VIDEO! Matka se po 41 letech setká s ukradeným chlapečkem

Je to jako noční můra každé matky! Když v roce 1973 Nelly Reyes (61) v nemocnici oznámili, že její čerstvě narozený syn zemřel kvůli srdeční vadě, nechtěla tomu věřit. Za divných okolností jí ani nikdo nikdy neukázal jeho tělo a nikdy neobdržela úmrtní list. Nebylo by vám na tom něco podezřelého?

Jakoby se po jejím synu slehla zem! Pravda, on také nezemřel. Byl ukraden a nakonec adoptován nic netušící rodinou z Tacomy ve Washingtonu, která se domnívala, že chlapce z Chile matka opustila.

Když Travisu Tolliverovi bylo čtyřicet let, rozhodl pro statečnou a odvážnou věc. Vyhledat svoji pravou rodinu. Po roce zkoumání a bádání po biologických rodičích zjistil, že v průběhu 60. až 80. let bylo běžnou praxí krást děti svobodným matkám.

„To rozhodně nakoplo moji snahu o nalezení biologické mámy. Dostal jsem se na facebookovou stránku, která se zabývá hledáním původních rodin dětí adoptovaných z Chile, dal jsem jim všechny údaje o své adopci a během tří čtyř týdnů našli mou matku,“ popsal hledání Travis.

Travis se vydal na cestu přiletěl do Chile a uviděl tam svou matku, která mluví jen španělsky. Přesto se slzami v očích držela anglický nápis, aby jí syn porozuměl.

„S láskou čekám na Travise. Tvá matka Nelly a rodina,“ měla na ceduli.


Setkání plné emocí rozplakalo všechny lidi přítomné okolo.

Budu ho objímat každý den. Tak moc ho miluji,“ řekla Nelly přítomným reportérům. Travis byl jedním z generace „Dětí ticha“, které byly ukradeny biologickým rodičům v průběhu diktatury generála Pinocheta a jeho příběh tak není zdaleka ojedinělým.

Podobný osud sdílely stovky dětí. Dodnes ale není ani přes důkladné vyšetřování známo, kdo Travise ukradl, a viník tak pravděpodobně nebude nikdy potrestán.loading...