Doktoři nechali po císařském řezu v ženě telefon! Zjistila to, když začal zvonit!

Tato žena byla pořádně v šoku! Když čerstvě šestatřicetileté mamince Hanan Mahmoud Abdul Karim začalo vibrovat břicho, skoro omdlela překvapením.

Nejzajímavější zjištění ale bylo, když uviděla co jí vlastně v těle po operaci zůstalo. Jeden z gynekologů Jordánské nemocnice, který se podílel na zpackané operaci, během zákroku upustil přímo do rodící pacientky mobilní telefon.

Zajímalo by nás, co tam lékaři fetují, protože zašít tělo i s telefonem se jen tak denně nestává! Kdo z místních obyvatel se ještě v tamní nemocnici nechá vyšetřit?

Příbuzenstvo přivezlo Hanan po porodu zpátky do nemocnice, nacházející se ve středu města Ammán. Tam jí ale už ošetřit nechtěli.

„Moje dcera hodně trpěla a nemohla se ani hnout,“ popsala těžké chvilky čerstvá babička. Bezprostřední pomoci se ale dočkala až ve státní nemocnici Umara al-Bašíra. Ihned ji převezli na operační sál! Lékaři nemohli uvěřit vlastním očím. Mobilní telefon ji z těla vyjmuly a výpověď ženy předali na ministerstvo.

Mluvčí ministerstva zdravotnictví zahraničnímu tisku vzkázal, že celý incident je tak překroucený, že to musí být nesmysl.


zdroj: Raphael Goetter via flickr.com

Jestli se postižená žena dočká spravedlnosti se neví. Nikdo se nechce případem dále zabývat.


loading...