Dostal rakovinu očí! Dělal pouze to, co vy každý den

Každý den žil stejně jako vy! Tento čtyřicetiletý muž nedělal nic neobvyklého, co by mu zdravotní potíže způsobilo. Pohled na něj není vůbec příjemný... Proč má tak rudé oči? Lékaři mu diagnostikovali rakovinu očí.

Odumírají mu buňky v sítnici... ptáte se proč? Příčina je jednoduchá. Tuto nemoc způsobil mobilní telefon. Mobily nás totiž svým podsvíceným displejem ozařují a když se na ně díváme ve tmě, je to pro lidské oko vcelku nebezpečné.

Hodně studií potvrdilo, že LCD panel mobilního telefonu vyzařuje zelené světlo, které rozkládá buňky sítnice oka. Aby jste měli vážné zdravotní komplikace jako tento muž středního věku, museli byste pravidelně a dlouhodobě používat mobil v tmavé místnosti, kdy vám bude svítit elektronický paprsek přímo do očí.

Takto vám brzy spojivka vyschne a oko začne trpět. Muž, jehož jméno nechtěl sám zveřejnit přiznal, že každý den před spaním koukal minimálně 30 minut do mobilu. Lékaři v jeho případě už nemohli nic dělat.

Takže dámy a pánové... Raději se vykašlete na své chytré telefony, do kterých čučíte 24 hodin denně. Stejně vám to kromě zabitého času nic moc dobrého nepřinese.
loading...