Dovolenou si neužila! Polskou turistku znásilnili 4 muži na pláži

Původně dovolená, při které si měl polský pár odpočinout a užít si letního počasí, nabrala nečekané obrátky. Na den, kdy se stala dívka z Polska brutálního sexuálního útoku na pláži Rimini v Itálii, jen tak nezapomene.

Šestadvacetiletého mladíka, přítele hromadně znásilněné oběti, v sobotu brutálně zmlátili čtyři neznámí muži. Ten podle italské policie po několika ranách do hlavy upadl do hlubokého bezvědomí, zatímco se sna jeho partnerce vystřídali všichni účastníci gangu.

Polský pár měl štěstí, že kolemjdoucí zahlédli bezvládně ležící těla od krve, neváhali a ihned zavolali záchranáře, kteří je převezli do nemocnice. Italští policisté po útočnících pátrají, útok byl podle nich velmi brutální a bestiální.

Lidé nemohou uvěřit, že se něco takového mohlo stát přímo na pláži. Je pravděpodobné, že po brutálním útoku bude pár trpět psychickými problémy.

https://www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2017/08/nintchdbpict000348221205.jpg?strip=all&w=640

zdroj: thesun.co.uk

Shodou okolností, byla minulý rok na stejném místě znásilněna mladá Britka, která se na pláž vydala pozorovat hvězdy s mladíkem, jehož čerstvě poznala. Ten po ní zničeho nic vyjel a znásilnil ji.

Nyní policie podle agentury Ansa pátrá po mužích tmavé pleti (nejedná se o černochy), kteří by neměli být starší než 30 let.
loading...