Drogový král KHAN! Na internet posílá z vězení denně selfie

Drogový dealer Adbul Basit (36) si žije ve vězení stejně jako vy na dovolené! Má velkou plochou televizi, playstation, nabušený smartphone a kopici peněz. Je sice odsouzený na 4,5 roku vězení, ale žije si tam jako v pohádce. Mnozí z vás byste mu mohli závidět. No jak je vidět, peníze z vás udělají mocného a v zahraničí, kde se dá podplatit leckdo to platí dvojnásob.

Zadržen byl v říjnu minulý rok, kdy se během vyšetřování Basit z anglického Bdafordu sám k prodávání heroinu přiznal. Dostal 4 a půl roku natvrdo, kde místo tvrdého trestu modřin a potu začala pro dealera spíš dovolená.

Dokázat sehnat do vězení plazmovou televizi, stereo a smartphone s jeho pověstí bylo lehké. Ve své cele má dokonce i internet a tak každý den surfuje na sociálních sítích, kde se svému okolí vysmívá přímo do obrazovek.

19středa - Obrázek 5 Foto:

Žiju si svůj sen!", směje se lidem drogový magnát, který si v boxu ve vězení vymlátil 2000 liber (76 000Kč). Jeho selfíčka a fotografie z vězeňského života sdílel denně na facebooku a instagramu, takže jste ho mohli sledovat. V komentářích svůj život chválí o 106...

"Žiju si jako král. Můžete mě poslat kamkoliv v téhle zemi a stejně si to vždycky takhle zařídím. Jsem alfa samec, haha."

19středa - Obrázek 7 Foto:

19středa - Obrázek 6 Foto:

Ale dlouho mu  to stejně nevydrželo, nedávno si totiž jeho luxusního býváku a řádění na facebooku všimlo vedení věznice.

"Vězňům je přísně zakázáno používat sociální sítě. Porušení tohoto nařízení může mít za následek ztrátu určitých výhod a benefitů a také prodloužení délky trestu," uvedlo vedení věznice.

Jaký asi bude osud boháče z vězení? A jaký trest mu udělí?
loading...