Důchodce si spletl svoje auto, do cizího se dobýval kladivem!

Na tyhle zprávy jsme především zvyklí z amerického prostředí, kde je prostě možné úplně všechno. O tenhle vtipný příběh se postaral senior z Prostějova. Když se vracel zpět do auta, zjistil, že nemá klíče, a tak se rozhodl, že se do auta dostane pomocí kladiva a šroubováku. Mělo to ovšem "drobný" háček.. Auto, do kterého se snažil dostat, nebylo jeho.


V neděli po poledni byl poškozen osobní automobil značky Mercedes-Benz zaparkovaný v Prostějově. Poškozením okenních lišt na obou levých dveřích, krytu zámku levých předních dveří a několika vrypy na obou dveřích a jejich okolí byla způsobena škoda, kterou majitel vozidla předběžně vyčíslil na 50 tisíc korun,“ citoval pro Právo policejní mluvčí František Kořínek.


Dále policisté také zjistili, že o způsobilou škodu se postaral třiaosmdesátiletý muž, jenž se k tomuto činu následně přiznal. Neměl ani na výběr a důvod uvedl prostý. Zkrátka si spletl vozidlo, a když zjistil, že nemá klíče, použil kladivo jako pomocný prostředek. Za poškození cizí věci mu hrozí až jeden rok vězení.


Uvidíme, jak se na tenhle zvláštní případ bude dívat soud.
loading...