Důchodkyni zabil její vlastní kohout, když chtěla posbírat vejce

Závěr pitvy ukázal, že australskou důchodkyni zabil její vlastní kohout.

Svůj osud naplnila důchodkyně (76), kterou našli ležet na farmě v kaluži krve v Jižní Austrálii!

Nikdo nevěděl, co se jděje. Všichni byly v šoku a dokonce ještě více, když zjistili, co se jí opravdu stalo.

Smrt 76 leté důchodkyně, která zemřela na následek štípnutí kohouta, si její rodina nepřála zveřejnit. Byla to velká záhada pro všechny.

Když jí příbuzní našli bez známek života, ležela v kaluži krve na dvoře rodinné farmy.

Pracujete skoro celý život a když si máte užívat důchodu, stane se něco takového? O kuriózním případu informoval portál abc.net.au a případem se zabývali forenzní experti z University of Adelaide, kterým se nakonec podařilo určit příčinu smrti.

Patolog Roger Byard uvedl, že ženu napadl kohout během sbírání vajec. Nešťastně ji klovl přímo do křečové žíly a důchodkyni se udělalo špatně a zkolabovala. Jelikož byla na dvoře sama, nedostalo se jí pomoci a vykrvácela.

Záhadnou smrt starší dámy nebylo snadné vysvětlit. Okolnosti ani důkazy nedávaly jasné známky o úmrtí.

Patologové při pitvě objevili na její noze dvě malé rány a pak na farmě pátrali, které zvíře je mohlo způsobit. Zjištění, že to byl kohout, jejich překvapilo.

Útoky kohoutů na lidi jsou velmi ojedinělé a úmrtí způsobené tímto zvířetem by se daly spočítat na prstech jedné ruky.


"Je to velká rarita. Existuje pár případů ze Severní Ameriky, oběťmi útoků však byly děti. Kohout svým zobákem dokáže poškodit dětskou lebku, která je velmi tenká a následně může dojít k poškození mozku. Stal se i případ, kdy během kohoutích zápasů v Kalifornii zemřel člověk, kterého podřezal kohout s čepelí připevněnou na noze, " uvedl patolog.

Zdroj: Blesk.czloading...