Dvacetiletý mladík v balíku! Vyhrál v loterii 9,4 miliardy korun

Vsázíte nebo hrajete Babišovu Účtenkovku? Vyhráli jste něco? Komu se to z nás poštěstilo?

Někdo sází celý život a někdo prostě zkusí štěstí jednou v životě a vyhraje ihned.

Dvacetiletý Američan Shane Missler z Floridy vyhrál v loterii 451 milionů dolarů (9,4 miliardy Kč). Jde o čtvrtou nejvyšší výhru v loterii Mega Millions.

Mladík se rozhodl vybrat celou výhru jednorázově! Ihned obdržel na účet 281,87 milionu dolarů (5,9 miliard Kč).

Poměrně stále mladému Misslerovi bude v květnu 21 let a chce peníze využít k pomoci své rodině, na charitu a také k přípravě budoucího „finančního úspěchu, aby za sebou mohl něco zanechat“.

V podstatě má ještě celý život před sebou a tak není tajné, že si bude peněz užívat, jak by to udělal každý jiný a nějakou část investuje, aby si zajistil i příjmy do budoucna.

Na svůj Facebook dokonce napsal, že ten den měl takové tušení, že by mohl vyhrát, a také, že by se neměla podceňovat síla pozitivního myšlení.

„Jestliže jsem se něčemu za svůj krátký život na této zemi naučil, pak tomu, že ty, kteří si zachovají pozitivní myšlení a jsou k sobě upřímní, čeká odměna. Těším se na budoucnost,“ řekl deníku Tampa Bay Times.

Missler, který už opustil své zaměstnání, tiket zakoupil v Port Richey, kde žije, a zvolil možnost rychlého výběru náhodných čísel.

Úspěch mu zajistila kombinace 28, 30, 39, 59, 70 a dodatkové číslo 10.

Pro výhru si přišel v pátek s velkým úsměvem na tváři a v doprovodu otce a právníka.


Zdroj: frekvence1:czloading...