Dvouletá holčička čmárá na papír. Maminka z toho dělá krásné obrazy

Zde napište text

Celosvětově uznávaná malířka Ruth Oosterman po otěhotnění ztratila veškerou inspiraci a přestala malovat, což jí ale deptalo tak moc, že s tím něco musela udělat, neboť malování jí doposud živilo. Takže přišla s milionovým nápadem, který by jí každý záviděl. Její teprve 2 letá dcerka, zřejmě zdědila tolik talentu, že čmáranice... které zplodila na papír Ruth dokázala upravit tak, že se teď prodávají o 106. 

Teď jsou její dceři 2 roky a už má společně se svojí matkou galérii a další výstavy po celém světě. Je to až neuvěřitelné, jak její maminka z dětské čmáranice dokázala udělat tak úctyhodné dílo.

"Když byla má dcera dostatečně stará, začala si kreslit jako jiné děti. Pro někoho nesmyslné čmáranice, ale já v tom viděla ideu. Postupně jsem začala její předlohy překreslovat a dokončovat." říká umělkyně...

Zřejmě to funguje velice dobře, podívejte se sami...

"Když mi Eva řekla, že nakreslila stromy v dešti, slíbila jsem jí, že nebudu její obraz dokreslovat déle než 30 minut. Nebylo to pro mě jednoduché! Věděla jsem, že by mi půlhodinové omezení zabránilo, abych se příliš soustředila na detaily.

loading...