Dvoumetrový muž, z jehož svalů naskakuje husí kůže! Říkají mu Strom!

Slavným se stát na internetu může každý! Jenom si musíte zvolit tu správnou cestu! Nepotřebujete k tomu jen fotky z fitka, restaurací nebo dovolených.

Buďto zvolíte seriozní cestu a ukážete světu svoji výjimečnost, svůj talent... nebo ze sebe musíte udělat debila a natočit se na Youtube.

Danny Jones z Kalifornie se proslavil svojí výškou! Stačili mu k tomu jeho 2 metry a smysl pro humor, který zakomponoval do svých fotografií.

Je to prosté a jednoduché... to je to, co se lidem líbí. Bývalý basketbalista se nechal zlákat fitness světem a dnes se živí jako osobní trenér. Svaly, vyhnané steroidy, dává na internet každý druhý... počínaje Grznárem až po Psychopata Bejra...

Danny si získal pozornost lidí ale něčím jiným. Sdílí totiž fotky v záměrně stísněných prostorech, čímž vtipně poukazuje na těžké životní situace nadprůměrně vysokých lidí. Lidé se jeho fotografiemi baví a dávají to znát v komentářích...


Na Instagramu je sakra úspěšný... má už téměř milion odběratelů. Komentáře typu: "To není chlap, ale strom!", jsou u na denním pořádku.


"Zrodil se TreeMan...Bylo to super a zábava, sledovat o sobě všechny ty meme, články a komentáře na sociálních sítích, které lidé psali", řekl Danny.


Tree Man Danny Jones


"Tehdy jednu noc se mi stalo, že jsem šel spát stejně jako každý jiný den. Když jsem se probudil, měl jsem 8 000 nových odběratelů na Instagramu. Myslel jsem, že to je závada v systému."
Zdroj: elitereaders.comloading...