DWAYNE JOHNSON míří do kin v novém nabušeném filmu! Trailer musíte vidět

Patří také Dwayne Johnson přezdívaný spíš jako THE ROCK k vaším oblíbeným hercům? Zahrál si hlavní roli v novém v akčním filmu! Na ten si do kina prostě musíte zajít!

Ve filmu se vedle svlanatého herce můžeme těšit i na herce Jeffreyho Deana Morgana, Malin Åkerman a Joea Manganiella.

Filmová premiéra je za dveřmi! A tak jestli si nechcete nechat ujít premiéru, která míří do kin již zítra ... tj 12. dubna 2018... checkněte trailer, který je sám o sobě dost nařáchlý!

Mezi samotářským primatologem Davisem Okoyem a výjimečně inteligentním gorilím samcem Georgem, o kterého se Davis stará od jeho narození, vzniklo velmi pevné pouto. Nezdařený nebezpečný genetický experiment však změní tohoto mírného lidoopa v obrovské zuřící monstrum.

A jako by to nestačilo, brzy se zjistí, že podobně jsou zmutována i další zvířata. Když se tito uměle vytvoření alfa predátoři nekontrolovatelně řítí Severní Amerikou a ničí vše, co jim přijde do cesty, Okoye začne ve spolupráci se zdiskreditovaným genetickým inženýrem vyvíjet protilátku a probíjí se nevyzpytatelným bojištěm, nejen aby zastavil hrozící celosvětovou katastrofu, ale také aby zachránil strašlivého netvora, který býval jeho přítelem.
loading...