Explodoval jí mobil, když spala se svým 3 letým synem

V klidu spala se svým tříletým synem v posteli. Noc byla stejná, jako každá jiná, alespoň do té doby, kdy vystrašenou britskou maminku Lucy Pinder (28) probudila velká rána té noci. Ihned zjišťovala co se stalo! Kouř ji zavedl až ke stopě. Explodoval jí chytrý telefon.

"Vzbudil mě hlasitý výbuch v pokoji, kde byl hustý dým," řekla Lucy pro zahraniční server Mirror. Obří rána jako z děla neprobudila pouze jí, ale i jejího syna. "Josef křičel a ten zápach se spáleniny byl nesnesitelný," dodala maminka.

Samsung Galaxy phone explodes next to mother and sleeping toddler

zdroj: metro.co.uk

Manžel spal tvrdě o jedno patro níže na gauči. Ale i tak ho rána probudila! Nejdříve si myslel, že jsme byli vyloupeni a tak přiběhl nahoru po schodech na pomoci. Zjistil však, že to nebyl lupič, ale pouze mobil v nabíječce. Oheň napáchal jen malé škody. Spálil koberec u kus postele. Rodina měla velké štěstí že to odnesl jen nábytek, kdyby totiž Samsung nenechala nabíjet na zemi a měla ho např. v posteli, jak to je u mladých lidí zvykem, mohla tragédie dopadnout o dost hůř.

Byli jsme v šoku. Kdybych mobil nabíjela pod polštářem, měla bych vážné popáleniny,“ řekla Lucy.

Hned druhý den poslala Britka mobil do společnosti Samsung, reklamovala ho a přeposlala do rozboru. Firma nezjistila žádnou závadu a tak vyplatila rodině odškodné v přepočtu 41 500Kč za škody za nábytek.

Collect of the scorched bed. See SWNS story SWPHONE; A mum thought her familyloading...