Fabrika jí vzala život! Natálie (†36) se uvařila v horkém karamelu

Máte svojí práci rádi a občas vám přijde, že v ní trávíte mnoho času? Není nic horšího, než když se věnujete práci více, než vlastní rodině. Život vám potom utíká téměř před očima.

Natálie pracovala v továrně v Bělgorodské oblasti Ruska. Měl to být pracovní den jako každý jiný, netušila ale, že ji čeká hrůzná smrt, kterou by si nikdo nepřál zažít.

Šestatřicetiletá Natálie Nemets právě čistila obří mixovací nádobu na horký karamel. Z neznámé příčiny, kterou se nepodařilo objasnit, spadla dovnitř a vařící karamel ji v nádobě zalil a uvařil nebohou ženu zaživa.

Měla to zřejmě rychle za sebou... „Nekřičela, neslyšeli jsme žádný zvuk,“ říká jeden z jejích kolegů.

Podle něho se po Natálii začali shánět, ale nemohli ji najít. Až pak si všimli nohou, které čouhaly z mixovací nádoby s karamelem. „Uvařilo ji to zažila. Museli jsme vylít všechen karamel a až pak objevili tělo.“

https://www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2017/10/nintchdbpict0003622012561.jpg?strip=all&w=719

Nikdo nedokáže vysvětlit, jak mohlo k tragédii dojít. Jedna z verzí je, že žena při čištění omdlela a spadla do mixovací nádoby, kde ji později karamel zalil. Podle kolegů ale neměla šanci na přežití.

https://www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2017/10/nintchdbpict000362201258.jpg?strip=all&w=960

Karamel, který se na ni vylil, byl vařící a kdyby ji nezabil ten, nachází se v nádobě mixovací ramena, která se spouští ve chvíli, kdy se napustí karamel, aby neztuhl.

https://www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2017/10/nintchdbpict000362201268.jpg?strip=all&w=960

Podle původních zpráv se továrna snažila celý incident utajit a vyhrožovala zaměstnancům. Detaily ale unikly na sociální síť a incident potvrdila i policie, která ho vyšetřuje.

Zdroj: Thesun.co.ukloading...