Facebook zabíjel! Závislá Andrea podlehla sociální síti

Závislost na sociální sítí Facebook si vyžádala další život. Rumunská teenagerka Andrea přišla tragicky o život díky Facebooku.

Andrea Patuleanu z města Domnesti v jižním Rumunsku zaplatila životem za svou nekontrolovatelnou závislost na Facebooku. Rodina zesnulé čtrnáctileté dívky neměla dostatek financích na datové služby operátora. Dívka, která nevydržela ani jeden den bez Facebooku, si tak našla alternativní řešení, jak se dostat k připojení do sítě.

14-year-old Andreea Patuleanu from a poor Romanian gypsy family died this week after sitting for hours under the burning sun to use a free computer and Internet access offered by the village hall

source: mirror.co.uk

Chodívala psát statusy na městskou radnici, kde byla free wifi. Jenomže kvůli tomu, musela vydržet celé dny na žhavém rozpáleném slunci. Lékaři potvrdili, že dívka dostala na na přímém záření úžeh. Na neštěstí měla také dlouhodobě nemocné srdce a plíce. Na místě zákeřné nemoci podlehla.

"Řekla mi, že na hrudi cítí tlak a bolest. Dal jsem jí proto napít vody, ale omdlela. Za chvíli se probrala a poté zase upadla do bezvědomí., Řekl jeden ze svědků.

Kdyby však nebylo facebooku, nikdy by se nevystavovala slunečnímu záření a neriskovala by tak drahocenný život. Když na místo dorazila záchranná pomoc, snažili se jí ještě resuscitovat. Už ale marně! Rodina je přesvědčena, že za smrt jejich dcery může Sociální síť. Před radnici chodila jen kvůli internetu a tak je viník jasný. Událost se odehrála ve středu, kdy v Rumunsku slunce dosahovalo teploty 31°C.

Andreea Patuleanu Zdroj: facebook.comloading...