Falešný Justin Bieber rozjiždí kariéru na youtube! Táhnou ho TVTWIX

Nedávno jsme sdíleli poslední Kazmovo video, ve kterém podělal Justina Biebera na plné čáře. Kazmitch si našel vlastního Biebera a udělal si svůj koncert. Co je s tím slavným falešným Justinem z Česka? Zajímalo nás to... Chvíli jsme si mysleli, že jeho sláva vyhoří stejně rychle, jako Bejrovo Majsner aka bezdomovec... Ale ono ne!

Ještě nedávno pracoval JB v MacDonaldu, kde vydržel úctyhodné 4 dny. Nebylo to to pravé ořechové a tak si tenhle mladý idol, nad nimž onanovalo 50% všech patnáctiletých českých dívek, rozjel vlastní kariéru na Youtube, kde vystupuje v kšiltovce s logem MacDonald. Dnes už to může dělat vlastně každý... postačí vám k tomu lehce výkonný telefon s kamerou a připojení k internetu. Kdo jiný by ho podržel a vytáhl na svět jeho vráskou nepolíbený "fejs", než největší průseráři z Prahy, kteří se pokusili vyhodit do vzduchu autobus a podpálit vlastní garáž.... říkající si TVTWIX..

Podívejte se na nejnovější video TVTWIX s fejkovým Justinem Bieberem


Na jednu stranu udělal Justin dobrý tah a možná že se i proslaví! Potenciál mladík má, ale nedokážeme si v redakci nijak představit, jaký přínosný obsah jeho tvorba může mít... Zatím má na svém kanálu přes dva tisíce odběratelů a video postrádají smysl...loading...