Zdroj: Youtube.com
12.04.2017 by Rudolf Hasák

Falešný Justin Bieber rozjiždí kariéru na youtube! Táhnou ho TVTWIX

kazma, youtube, justin bieber, tvtwix, video, skandál, one man show

Nedávno jsme sdíleli poslední Kazmovo video, ve kterém podělal Justina Biebera na plné čáře. Kazmitch si našel vlastního Biebera a udělal si svůj koncert. Co je s tím slavným falešným Justinem z Česka? Zajímalo nás to... Chvíli jsme si mysleli, že jeho sláva vyhoří stejně rychle, jako Bejrovo Majsner aka bezdomovec... Ale ono ne!

Ještě nedávno pracoval JB v MacDonaldu, kde vydržel úctyhodné 4 dny. Nebylo to to pravé ořechové a tak si tenhle mladý idol, nad nimž onanovalo 50% všech patnáctiletých českých dívek, rozjel vlastní kariéru na Youtube, kde vystupuje v kšiltovce s logem MacDonald. Dnes už to může dělat vlastně každý... postačí vám k tomu lehce výkonný telefon s kamerou a připojení k internetu. Kdo jiný by ho podržel a vytáhl na svět jeho vráskou nepolíbený "fejs", než největší průseráři z Prahy, kteří se pokusili vyhodit do vzduchu autobus a podpálit vlastní garáž.... říkající si TVTWIX..

Podívejte se na nejnovější video TVTWIX s fejkovým Justinem Bieberem


Na jednu stranu udělal Justin dobrý tah a možná že se i proslaví! Potenciál mladík má, ale nedokážeme si v redakci nijak představit, jaký přínosný obsah jeho tvorba může mít... Zatím má na svém kanálu přes dva tisíce odběratelů a video postrádají smysl...

Komentáře