Farmář na svém pozemku vykopal 13 miliard korun! Peníze odevzdal policii

Vstáváte každý den ve 4 ráno, hodinu strávíte na cestě do práce a celý den obětujete pracovnímu procesu, přičemž stále nejste spokojeni se svoji výplatou?

Tak to vítejte v realitě! Takovýto osud čeká téměř každého... tedy pokud na zahradě nenajdete pár milionů zakopaných v zemi.

Kolumbijský farmář právě toto štěstí měl a našel 13,7 miliard korun které byly zakopané na jeho pozemku.

Asi vás nyní napadlo, že popadnete lopatu a půjdete rozkopat zahradu. Jak jinak vydělat pořádný balík a jednoduše přijít k penězům bez dřiny?!

Jak se ukázalo, občas není nutné vsázet sportku, modlit se k bohu, nebo hrát bedny, protože peníze mohu být blíže, než si myslíte.

Jose Mariena Carlos, 65letý farmář, který se živí tím, co zasadí, vypěstuje a sklidí. Stará se dobytek a několik polí, kterým takřka obětoval život.

Dokonce nedávno získal od tamní vlády grant ve výši zhruba 70 000 Kč, aby na pozemku, kde jeho rodina žije již více než 200 let, mohl založit svou palmovou plantáž.

Když na připravované plantáži vykopával zavlažovací příkop, narazil Jose na něco nevídaného a obrovského.

Po chvíli dalšího kopání zjistil, že jde o několik velkých modrých barelů s obsahem, jemuž sám nemohl uvěřit.

Když otevřel barely, věděl, že si obsah nemůže nechat! Nebylo v nich totiž pár set, tisíc, ba dokonce ani milionů dolarů.

Nemohu mluvit za všechny, ale v Česku byste stěží asi hledali ještě poctivého člověka! 65letý farmář, který žil celý život skromně, našel neuvěřitelných 600 milionů dolarů (13,7 miliard Kč) a rozhodl se, že se nenechá ani jeden dolar.


Co bude s penězi dále? Přestože by se nález nedostal na veřejnost a farmář by mění zatajil, nemohl by si je podle zákona nechat.

S největší pravděpodobností však zůstanou v Kolumbii a budou vloženy do fondů na podporu sociálních a ekonomických programů, které pomáhají lidem žijícím v chudobě.

Co byste udělali s takovým nálezem vy? Odevzdali byste peníze policii? Nebo byste si nechali takový poklad pro sebe? :D Napište do komentářů...

Zdroj: Youtube.com, Virality.tiscali.cz, Interaz.skloading...