Farmářka Jen (49) vydělala přes Youtube za rok 2 500 000Kč

Kam se sakra hrabou na tuhle ženu ty tragédi z Česka, kteří natáčí videohry, polykají skořici? 49-letá Farm Girl Jen, dělá prostě to, co jí baví a natáčí to na Youtube. Není to jen obyčejná holka z farmy, o tom už vás přesvědčí pouhý pohled na její postavu. Seznamte se s ženou, která za rok vydělala několika videi 100 000$.

Jen žije na farmě, kde také pracuje a natáčení videí v bikinách je jejím koníčkem. Skoro padesátiletá matka dvou už dospělích dětí.

Jennifer Saucier, kterou bude každý znát pod jménem Farm Girl Jen, si vydělává neuvěřitelným způsobem. Natáčí prostě svůj denní život, který se odehrává na farmě. Štípe dříví, střílí ze zbraní a to vše v bikinách :D.

Mít tuhle mamču na nově v kutilském pořadu, místo Rad ptáka Loskutáka, sklidila by nova větší obdiv a možná by to někdo i sledoval. Jen se chytila hlavně tím, že si našla specifický obdiv uzavřené skupiny.

Dorostci koukají na komentované počítačové hry, ale na Jen se dívají převážně muži. Mohou za to bikiny a převážně to, že se Jen chová v podstatě jako chlap :) Chcete-li se chytit na Youtube, přiďte raději s něčím taky originálním. Bez konkurence budete mít jednodušší cestu k úspěchu.

Chcete-li vědět víc, podívejte se na její kanál s téměř 50 000 odběrateli a možná pochopíte, čím je tato žena výjimečná.

loading...