Feťák na Halloween ukradl sanitku a onanoval před policisty

Když děti vyrostou, halloween přestává být jen o sbírání sladkostí v kultovních maskách. Teenageři začnou slavit svátek v podobě párty plných alkoholu a drog. O tom má osmnáctiletý student  už jasno! Nyní se jeho trapasem baví celý svět!

Student univerzity Colorado State, Stefan Sortland (18) už z nějakého sbírání sladkostí vyrostl. Rozhodl se pojmout Halloween na koncertu ve Fort Collins po svém, v podobě kokainu a smrtící drogy Molly.

Dnes lituje svých činů, ale na to už je pozdě! Chtěl si zlepšit prožitek z koncertu, místo toho se mu vše vymklo z kontroly.

Na koncertu uprostřed areálu dostal záchvat! Sortland měl štěstí, které mu zachránilo život. Na místní události byly zdravotníci, kteří ho zachránili! Tím to ale nehaslo... Pod vlivem nadopovaný mladík zpanikařil a z ničeho nic ukradl sanitku. 

zdroj: Rolf Larsen

Policie ho vypátrala pomocí GPS navigace, kterou byla ambulance samozřejmě vybavena. Drogou omámený Sortland, nezvládl řízení a naboural vozidlo na dálnici za městem.

"Policisté uvedli, že našli 18-letého Stefana Sortlanda, jak stojí asi 30 metrů od zastavené ambulance. Na sobě měl oblečenou výstražnou vestu. Policie nevěděla co se mu honí v hlavě, pro jistotu po něm vystřelila z uspávací zbraně, když odmítal poslouchat jejich příkazy."

Celá akce vyvrcholila až na stanici, kde zatčený výtržník vstal z lavice, kopl do zni a začal před policisty onanovat.

Nyní Sortland čelí mnohačetným obviněním. Tento Halloween se mu určitě vryje do paměti!

zdroj: elitedailyloading...