Feťák v Praze naboural taxi a pak se převrátil. Myslel si, že hraje GTA

↑ilustrativní fotografie

Jako šílenec řídil v Praze Škodu Octavia v Novodvorské ulici nevypočitatelný řidič. Ten večer v pátek naboural zaměstnance taxi služby. Nakonec auto převrátil o betonové svodidla na bok.

Začal zmatkovat a dal se na útěk z místa činu. Podle taxikáře neměl řidič ani rozsvícená světla.

Nehoda se stala po 23. hodině 15.5.2015! Řidič octavie naboural do vozidla taxi, které jelo pár metrů před ním. Nehoda se odehrála poblíž obchodního centra na Novodvorské ulici.

Pachatel nezastavil a ujížděl z místa činu směrem na Libuš. Cestou pak nezvládl řízení! Pravděpodobně byl pod vlivem drog nebo alkoholu. Na kruhovém objezdu naboural do betonových svodidel a to byl jeho konec. Vozidlo se po nehodě převrátilo na bok. Řidič nevěděl jak se zachovat! Dal se na útěk.

Taxikář přivolal policii. Ta po něm začala ihned pátrat. Po chvíli ho objevili, když utíkal po chodníku. Řidič utrpěl při nehodě drobná zranění. Policisté ho proto museli předat záchranné složce.

Muž vypadal, jako by byl pod vlivem nějaké omamné látky. Jak sám řekl, myslel si, že hraje počítačovou hru Grand Theft Auto (GTA).

„Nesvítil a jel úplně po tmě. Vůbec jsem ho neviděl,“ sdělil internetovému deníku Novinky.cz na místě řidič nabouraného taxíku.

Zraněný řidič vozu Octavia skončil na ošetření v nemocnici. Zda byl pod vlivem drog, ukáží až další testy. V sanitce pak ještě vyhrožoval záchranářům a vykřikoval nesmysly, kterým nikdo nerozuměl.

Drogy a alkohol jsou špatné a za volant nepatří!loading...