Fiasko ve Hře o trůny! V posledním díle si zahrál kelímek ze Starbucks

Jak je to možné, že se jeden z nejznámějších a také nejdražších obchodních řetězců prodávajíc kávu, dostane všude? Dokonce i do fantasy seriálu Hra o trůny.

Viděli jste čtvrtý díl Hra o trůny? Zatímco po nebi létají draci a po zemi kráčejí oživlé mrtvoly, Matka Draků Daenerys Targaryen si dopřává kávičku od Starbucks přímo na placu!

Tento záběr, nad kterým se teď baví fanoušci seriálu, zřejmě bude stát někoho místo! Zapomenout na stole Zimohradu typický hnědý kelímek s bílým plastovým víčkem od známé značkové kávy? Jak to jen mohl někdo dopustit? Ještě k tomu před krásnou Daenerys v podání Emilie Clarkeové  (32). Na internetu se neprobírá nic jiného.

Přestože v nejnovějším díle populárního fantasy seriálu z produkce HBO nechybí celá řada dramatických scén a momentů, co svým příznivcům vženou slzy do očí, je to právě tenhle záběr, jenž vyvolal největší zájem.


Mnoho fanoušků si nejprve myslelo, že jde o nějaký vtípek tvůrců nebo snad rafinovaná reklama po celém světě rozšířeném řetězci kaváren.

Poté se ale na příslušnou čtvrtou epizodu z osmé řady Her o trůny podívali sami… a na vlastní oči se přesvědčili, že během oslav porážky hrozivých bílých chodců k tomuto bizarnímu nedopatření skutečně došlo.

Lámete si hlavu také? Jak je možné, že si toho nikdo nevšiml. Ani během natáčení, ani ve střižně, ani při postprodukci, nikde. Jen jestli to opravdu není placená reklama... pokud ano, funguje výborně... :Dloading...