Fire challenge zabíjela! Mládež ale stále pokoj nedá

Internetové výzvy (challenge) pohltili internet a rozmohli se stejně rychle jako mor! Každý týden se objeví na sociálních sítích nová challenge. Riskují každý den životy a nedají a nedají si pokoj.

Jedna s nejnovějších challengí je až neuvěřitelná! Jak to mohlo vůbec někoho napadnout, klademe si otázku v redakci! Přece každý dítě se zdravím rozumem, by se do něčho podobného ani nepustila. V mládí nám rodiče říkali, "když ti Pepa řekne ať skočíš z okna, vyskočíš?".

Toto je skoro to samé, nemyslíte? Mládež se dobrovolně podpaluje a přitom sirky nepatří dětem do ruky. Přijde jim to totiž vtipné, alespoň do té doby, než jim chytne tělo. Bze trvalých následků se neobejdou. Někteří dokonce zemřeli ve strašlivých bolestech. Je hazardování se životem dnes módní trend nebo co? Kam až toto zajde?

Fire challenge - Obrázek 5 Foto:

Jeden ze sebevrahů, který si myslel, že zapálit se je sranda. Chlapec z Buffala na následky popálenin zemřel. Polil se alkoholem a nechal se zapálit přáteli. Kdyby ho to alespoň napadlo ve sprše, kde by měl zdroj vody. Bohužel.

Podařilo se ho nakonec uhasit, ale po transportu do nemocnice zemřel na následky popálenin. Policie se snažila veškeré videa z této challenge odstranit, aby to nemotivovalo další lidi! Bohužel bez úspěchu.

loading...