FOKUME si plní sen! Cigánský chlapec má konečně kapelu

Pamatujete si ještě na romského amatérského zpěváka, kterému všichni začali říkat FOKU ME? Sice jeho rap, na který lze jen těžko zapomenout, za nic moc nestál, ale to ani tohoto mladíka neodradilo od toho, aby ve své tvorbě pokračoval. První videa natáčel na mobil v rozlišení 320x240... podívejte se, kam posunul kvalitu za poslední roky.

Každý jednou nějak začínal, tak jako Rytmus prožíval těžké začátky své kariéry, tak i FOKU ME sklízel kritiku a rasistické narážky českých občanů, které ho pouze posilovaly. Zlepšil svůj tanec, omezil skřehotání a začal pracovat na své postavě.

Co nás ale šokovalo nejvíce je, že tenhle rádoby raper je tak slavný, že se dokonce na Youtube objevil záznam z Live koncertu. Nechápeme! Lidi dokonce na tu hudbu tancují... no co si budeme nalhávat! Buďto nejsou při smyslech, nebo dostávala i vstupu LSD jako pozornost podniku.
Konečně lepší kvalita videa a dokonce má FOKUME i kvalitní mikrofon a sem tam mu můžete něco z toho mumlání i rozumět.Absolutně nechápeme, co mohou znamenat tyto kreace... Je snad Fokume na chlapy, nebo má prostě jen rád dámské prádlo?
loading...