Fotokniha jako nejbezpečnější uložiště vzpomínek

Proč si fotoknihu zřídit?

Fotoknihy jsou ideálním způsobem jak si zachovat vzpomínku nebo rozsáhlejší zážitek po mnoho let. Ať už jedete na rodinnou dovolenou, nebo chcete zdokumentovat sportovní událost, či oslavu narozenin, určitě si budete chtít uchovat památku na mnoho let.

Samozřejmě že si fotografie můžete uložit na externí disk, nebo vypálit na DVD. S tím už ale riskujete ztrátu dat, protože v dnešní době se rychle DVD opotřebuje a externí disky se rozbíjí. Fotokniha je prostě to, co bývávalo dříve album. 

Kde a jak fotoknihu vytvořit?

Nejlepší by bylo si vytvořit fotoknihu přímo z pohodlí domova. Postačí vám k tomu pouze počítač s připojením k internetu a samozřejmě fotografie. Jakou zvolit firmu, která vám knihu vytiskne? Záleží na několika faktorech, podle kterých byste měli vybírat. Právě fotoknizky.cz splňují všechny tyto kritéria kvality.

Jako první se budete dívat na cenu. Námi doporučená firma tiskne fotografie velmi levně a to ve vysoké kvalitě. Cena se odvíjí podle velikosti a vybírat je možné buďto A4 nebo A5. Fotoknížka může být až v neuvěřitelném rozsahu 80 stran! 

Po ceně vás určitě bude také zajímat rychlost výroby! Zvlášť pokud jsou fotografie ze svatby, narozeninové oslavy, nebo je prostě potřebujete co nejdřív. U některých firem můžete čekat až dva týdny! Fotoknížky s.r.o. to zvládnou mnohem rychleji, hotovou knihu podle vámi vybrané šablony vám pošlou poštou do 7 dnů.

Bojíte se, že nebudete fotoknihu umět navrhnout? S použitím online editoru to je ještě jednodušší, než jste si mysleli. Vše probíhá v okně vašeho internetového prohlížeče a obsluha je tak snadná, že to zvládne každý. Stačí vybrat předem připravenou šablonu a pak už jen uspořádat fotky jak je libo.

Na konec zmíníme kvalitu, protože byste byli určitě rádi, kdyby se vaše vzpomínky dochovaly ještě příštím generacím. Proto se fotografie tisknou na profesionálních tiskárnách na kvalitní lesklý fotopapír, který implementován do pevné vazby!

Podívejte se na instruktážní video, jak se taková kniha připravuje:
loading...